Dystrybucja książki

Szanowni Państwo, gorąco zachęcamy do nabycia i przeczytania książki "Niewyobrażalne. Potęga i Paradoksy Naszych Umysłów". Jest to lektura posiadająca moc i potencjał do zmiany życia na lepsze, traktuje o niezwykłej mocy umysłu. Wiara w potęgę i możliwości ludzkiego umysłu w pokonywaniu chorób, stresów i zmartwień jest motywem przewodnim tej pracy. Przygotowując książkę, autor przestudiował wiele dostępnych materiałów z zakresu psychologii, psychoterapii i medycyny – także tej niekonwencjonalnej, oraz zapisów zawartych w Biblii.

Książkę można nabyć w ulubionej księgarni oraz: