Życie bez okularów

Tajemnica poprawy wzroku, podobnie jak poradzenia sobie z wieloma innymi chorobami, tkwi w sile naszej woli i pozytywnym emocjonalnym nastawieniu do samoleczenia.

Procesy wolicjonalne i emocjonalne wyzwalają zwiększony dopływ krwi do chorego organu; dzięki temu tworzą się warunki sprzyjające poprawie jego kondycji.

Te lepsze warunki będą stymulować procesy naprawcze. W ostatecznym rozrachunku jednak wszystko zależeć będzie od Ciebie – od Twojego stosunku do otaczającego świata i samego siebie, od Twojej determinacji, żeby odzyskać siły i wewnętrzną harmonię, a nie tylko poprawić wzrok.

Więcej w tej kategorii: « Jak poprawić wzrok